Opinie naszych klientów
2 miesiące temu
Wszystko OK, sprawnie ustalilismy co potrzebne, pozniej szybki zaladunek. Maja wszystko na miejscu, jednak co producent to producent. Polecam 👍 bb
4 miesiące temu
Załadunek od wjazdu do wyjazdu z pospinaniem towaru ~30min , Panowie mili , dokumenty od ręki. Polecam. Pst. Wjazd w uliczkę jak Google prowadzi , tuż przed stacją SKP., i pierwsza brama po prawej to właściwe miejsce ;)
2 lata temu
Współpracujemy z tą firmą od dwóch lat i o jej personelu i produkcie mogę powiedzieć tylko same dobre rzeczy.
wideo promocyjne