Dział Handlowy

Anna Krysik

Sprzedaż Internetowa 

Tel. +48 532 546 505

E-mail: akrysik@plettac.com.pl

 

Krzysztof Jany

Doradca Techniczno-Handlowy 

Tel. +48 600 233 620

E-mail: kjany@plettac.com.pl

Jarosław Działak

Doradca Techniczno-Handlowy

(woj. śląskie, świętokrzyskie, 

małopolskie, podkarpackie)

Tel. +48 602 632 711 

E-mail: jdzialak@plettac.com.pl

Tomasz Jany 

Doradca Techniczno-Handlowy

(woj. zachodniopomorskie, 

lubuskie, dolnośląskie, opolskie)

Tel. +48 602 283 917

E-mail: tjany@plettac.com.pl 

Marcin Poprawa

Doradca Techniczno-Handlowy

(woj. pomorskie, kujawsko-pomorskie, 

wielkopolskie, łódzkie)

Tel. +48 602 283 907 

E-mail: mpoprawa@plettac.com.pl

Filia Warszawa

Zdzisław Błażejewski

Kierownik Filii Warszawa

(woj. warmińsko-mazurskie, podlaskie, 

mazowieckie, lubelskie) 

Tel. +48 602 490 214

E-mail: zblazejewski@plettac.com.pl

Mateusz Petkowicz

Doradca Techniczno-Handlowy

(woj. warmińsko-mazurskie, podlaskie,

mazowieckie, lubelskie) 

Tel. +48 539 380 570

E-mail: mpetkowicz@plettac.com.pl

Plettac Distribution Sp. z o.o.

Plettac Distribution Sp. z o.o.

ul. Kościuszki 31
63-500 Ostrzeszów

Tel. +48 62 586 06 40

E-mail: biuro@plettac.com.pl

Marketing / E-commerce

Agnieszka Iwańska 

Tel. +48 604 115 351

E-mail: aiwanska@plettac.com.pl

 

Magazyn Główny

ul. Kościuszki 19C
63-500 Ostrzeszów

Tel. +48 62 586 06 59 

Filia Warszawa

ul. Mszczonowska 30
05-090 Janki

Tel. +48 22 487 97 57

E-mail: warszawa@plettac.com.pl

Nawiąż współpracę lub zadaj pytanie

Lub skontaktuj się z handlowcem

Obejrzyj nasze wideo promocyjne

i zobacz jak pracujemy

zamknij
zamknij

Nasz Serwis korzysta z plików cookies, aby dowiedzieć się więcej przejdź do strony Polityka prywatności.

Akceptuję ciasteczka