Plettac Distribution Sp. z o.o.

Plettac Distribution Sp. z o.o.

ul. Kościuszki 31
63-500 Ostrzeszów

Tel. +48 62 586 06 40

E-mail: biuro@plettac.com.pl

Magazyn Główny

ul. Kościuszki 19C
63-500 Ostrzeszów

Tel. +48 62 586 06 59 

Filia Warszawa

ul. Mszczonowska 30
05-090 Janki

Tel. +48 22 487 97 57

E-mail: warszawa@plettac.com.pl

Marketing i Sprzedaż Internetowa

Agnieszka Iwańska 

Tel. +48 604 115 351

E-mail: aiwanska@plettac.com.pl

Dział Handlowy

Tomasz Jany 

Rejon zachodni 

(woj. zachodniopomorskie, lubuskie, dolnośląskie, opolskie)

Tel. +48 602 283 917

E-mail: tjany@plettac.com.pl 

Marcin Poprawa

Rejon centralny

(woj. pomorskie, kujawsko-pomorskie, wielkopolskie, łódzkie)

Tel. +48 602 283 907 

E-mail: mpoprawa@plettac.com.pl

Jarosław Działak

Rejon południowy

(woj. śląskie, świętokrzyskie, małopolskie, podkarpackie)

Tel. +48 602 632 711 

E-mail: jdzialak@plettac.com.pl

Zdzisław Błażejewski

Rejon wschodni

(woj. warmińsko-mazurskie, podlaskie, mazowieckie, lubelskie)

Tel. +48 602 490 214

E-mail: zblazejewski@plettac.com.pl

Mateusz Petkowicz

Rejon wschodni

(woj. warmińsko-mazurskie, podlaskie, mazowieckie, lubelskie)

Tel. +48 539 380 570

E-mail: mpetkowicz@plettac.com.pl

Wojciech Dinst

Kierownik Działu Sprzedaży

Tel. +48 734 441 599

E-mail: wdinst@plettac.com.pl

 

 

Krzysztof Jany

Zastępca Kierownika Działu Sprzedaży

Tel. +48 600 233 620

E-mail: kjany@plettac.com.pl

Philippe C. Duran

International Business Developer

Tel. +48 532 546 505

E-mail: pduran@plettac.com.pl 

Nawiąż współpracę lub zadaj pytanie

Lub skontaktuj się z handlowcem

Obejrzyj nasze wideo promocyjne

i zobacz jak pracujemy!

zamknij
zamknij

Nasz Serwis korzysta z plików cookies, aby dowiedzieć się więcej przejdź do strony Polityka prywatności.

Akceptuję ciasteczka