Zastosowanie w przemyśle, elektrowniach, stoczniach, rafineriach, kopalniach itp.
Możliwość budowy jako rusztowanie fasadowe przyścienne, wieże podporowe, rusztowania punktowe, wieże schodowe, konstrukcje przestrzenne, estrady i trybuny, konstrukcje wsporcze, rusztowania ochronne, zadaszenia itp.
Większość dostępnych na rynku systemów rusztowań modułowych "calowych" (o podstawowych długościach podestów 2,57 i 3,07) jest kompatybilna z naszym systemem PDM/c.
W każdym słupku stojaka w odległości co 0,5 metra rozmieszczone są stalowe talerzyki (rozety przyłączeniowe) z 8 otworami . W otwory łączy się rygle pod kątem 90 stopni oraz umieszcza się stężenia. Łączenie rygli i stężeń odbywa się na zasadzie zamka klinowego. Klin został specjalnie skonstruowany w celu ochrony przed samoistnym wypięciem (nit na górze klina).
Możliwe do osiągnięcia długości pól zawierają się w przedziale od 0,73m do 3,07 metrów. Przewidziane szerokości pól wynoszą: 0,73m, 1,09m, 1,57m, 2,07m, 2,57m, oraz 3,07m.
Montaż rusztowania modułowego rozpoczyna się od rozmieszczenia stóp gwintowanych (40, 60, 80cm). Na każdej stopie rozmieszczane są elementy początkowe. W dalszej kolejności rozmieszczane są stojaki , pionowe, rygle poziome oraz stężenia ukośne. Aby zamontować podesty trzeba zastąpić zwykły rygiel poziomy, U-ryglem do mocowania podestów.
W ramach jednego systemu możesz korzystać z różnych rodzajów podestów montowanych na O-rygle lub U-rugle
Rusztowania posiadają certyfikat bezpieczeństwa B i zgodności.
wideo promocyjne