Bezpieczeństwo

Plettac Distribution Sp. z o.o.  specjalizuje się w produkcji i sprzedaży rusztowań fasadowych plettac-pl PD 70/100 i modułowych plettac PDM. Obydwa systemy rusztowań odpowiadają wszystkim wymogom i aktualnym normom obowiązującym we wszystkich krajach europejskich. Poddawane są badaniom w Instytucie Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego i po pozytywnej opinii mają przyznany certyfikat bezpieczeństwa (znak B).

Pasja i doświadczenie

Naszą kadrę tworzą ludzie, którzy z pasją i zaangażowaniem uczestniczą w procesie sprzedaży. Znają produkt, rozumieją potrzeby klienta, ponieważ sami mają doświadczenie przy montażu rusztowań. To wieloletni pracownicy, którzy poprzez swoją wiedzę i kwalifikacje kreują wiarygodność i siłę firmy.

Logistyka

Szczególnie dbamy o to, aby nasz produkt dotarł do klienta na czas. Współpracujemy z najlepszymi przewoźnikami i organizujemy ekspresowy transport  rusztowań w relacjach krajowych i międzynarodowych. Elastycznie dopasowujemy się do potrzeb klientów w zakresie miejsca oraz czasu dostawy. Punktualność i stały kontakt podczas całego procesu realizacji zlecenia to nasze priorytety.

Jakość gwarantuje technologia

Nasze rusztowania produkowane są w trosce o Państwa  bezpieczeństwo. Doświadczenie pracowników wspomagane jest nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi, aby finalny produkt cechował się najwyższą jakością. Od 2015 roku zautomatyzowaliśmy proces produkcji poprzez wprowadzenie robotów do spawania ram.

30 lat doświadczenia na budowach

Jeszcze wiele lat przed założeniem plettac Distribution Sp. z o.o., właściciele firmy zdobywali doświadczenie w branży. Pracowali na wielu budowach zagranicznych i sami widzieli konieczność wprowadzenia w Polsce dobrych rozwiązań technologicznych. Jako prekursorzy rynku nowoczesnych rusztowań w naszym kraju, wprowadzili nowy trend, który został entuzjastycznie przyjęty przez ekipy montażowe. Dotychczasowe rusztowania rurowo- złączkowe i warszawskie zostały dość szybko zastąpione nowoczesnym systemem plettac.

Rozumiemy firmy montażowe

20 lat doświadczenia w sprzedaży rusztowań pozwoliło nam poznać szeroki wachlarz potrzeb klientów. Szybko reagujemy na każde zapotrzebowanie z placu budowy, dostarczając nawet drobne elementy w najdalsze zakątki Polski. Nasi przedstawiciele handlowi są do Państwa dyspozycji we wszystkich województwach. Posiadają oni fachowa wiedzę i mobilne narzędzia pracy, umożliwiające sporządzenie aktualnej kalkulacji we wszystkich możliwych konfiguracjach, w każdej sytuacji, nie tylko zza biurka.