plettac Distribution Sp. z o.o.

Siedziba firmy i magazyn główny

ul. Kościuszki 31
63-500 Ostrzeszów

Tel. +48 62 586 06 40
Fax +48 62 586 06 50

E-mail: biuro@plettac.com.pl

Mapa dojazdowa

www.rusztowanie.com
www.plettac.com.pl

Formularz kontaktowy

NIP: 821-164-90-55
REGON: 710444138
KRS: 0000207814
Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

Numery kont bankowych:

BNP Paribas Bank Polska S.A.
94 1750 1019 0000 0000 0637 7262

Santander Bank Polska
55 1090 1173 0000 0000 1701 8405

 

Magazyn Główny

ul. Kościuszki 19C
63-500 Ostrzeszów

Tel. +48 62 586 06 59

Mapa dojazdowa

Filia WARSZAWA

ul. Mszczonowska 30
05-090 Janki

Tel. +48 22 487 97 57
Kom. +48 539 380 570
Kom. +48 602 490 214

E-mail: warszawa@plettac.com.pl

Mapa dojazdowa

Zakład produkcyjny

Palaty, ul. Klonowa 1A
63-520 Grabów nad Prosną

Tel. +48 62 730 63 40

Mapa dojazdowa

Nasz zespół

Wojciech Dinst Kierownik Działu Sprzedaży

Kierownik Działu Sprzedaży
Tel. +48734441599
E-mail: wdinst@plettac.com.pl
 

Krzysztof Jany Zastępca Kierownika Działu Sprzedaży

Zastępca Kierownika Działu Sprzedaży
Tel. +48600233620
E-mail: kjany@plettac.com.pl

Anna Smug Koordynator Logistyki

Koordynator Logistyki
Tel. +48625860653
E-mail: asmug@plettac.com.pl
 
 

Marcin Poprawa Doradca Techniczno-Handlowy

Doradca Techniczno-Handlowy
Rejon centralny
Tel. +48602283907
E-mail: mpoprawa@plettac.com.pl

Jarosław Działak Doradca Techniczno-Handlowy

Doradca Techniczno-Handlowy
Rejon południowy
Tel. +48602632711
E-mail: jdzialak@plettac.com.pl

Tomasz Jany Doradca Techniczno-Handlowy

Doradca Techniczno-Handlowy
Rejon zachodni
Tel. +48602283917
E-mail: tjany@plettac.com.pl

Zdzisław Błażejewski Kierownik filii Warszawa

Kierownik filii Warszawa
Rejon wschodni
Tel. +48602490214
E-mail: zblazejewski@plettac.com.pl

Mateusz Petkowicz Doradca Techniczno-Handlowy

Doradca Techniczno-Handlowy
Rejon wschodni
Tel. +48539380570
E-mail: mpetkowicz@plettac.com.pl

Tomasz Kłobuch Główny Specjalista ds. Zakupów i Cen

Kierownik Działu Zakupów i Logistyki
Tel. +48792350950
E-mail: tklobuch@plettac.com.pl